..Útěk z hadího doupěte.. xD

5. července 2008 v 13:16 | Yuki-Hara |  -Ordinary Life-
Njn...máte taji další OL dámy xD Ale je tom jen díky tomu, že tu se mnou byla Hara, jinak bych se k tomu jen tak zase nedokopala xDD

...Vystoupíme si z autobusu a koukáme,jak autobus někam odškytává. "Tak šup šup, děcka, jdeme." mlaskne Orochimaru. Ten chlap je úchyl! pomyslím si a hodim na záda batůžek s nejdůležitějšími věcmi.
"Uff..nejdeme už nějak dlouho, pane Orochimaru?" zaskuhrám. "Mě bolí nohýý!" přidá se i Kumiko. "A navíc mi luplo v kyčli." "Už tam skoro jsme, ale jestli je to tak strašné, tak tě můžu vzít na záda." otočí se na ni Orochimaru a oblízne se. Kumiko se na něho podívá s hrůzou v očíh. "Nee, to je dobrý, když je to kousek, tak to dojdu."
Po další půlhodině konečně dojdeme k tomu pen... pajzlu?! A všichni s úžasem civíme na rozpadající se hospodu. "Ne, do tohodle pajzlu mě nikdy nedostanete!" zavřeští Ino a pověsí se na Sasukeho. "Ježiš, je to jen hospoda." zavrčí Sasuke a surově ji odstrčí. "Ano, máš pravdu, Sasuke, není to tak strašné." přiběhne k němu Sakura. "Ino je hysterka." "Cos to řekla?" zapiští Ino a odstrčí ji od Sasukeho. Takhle to pokračuje ještě chvilku, Sasuke jen zavrtí hlavou, otočí se k nim zády a vejde do hospody, kde už všichni jsme. "Cože? Jenom dva pokoje?!" vykřikne Sabi. "Ano a v jednom jsou pouze dvě lůžka." dodá hospodskej. "Dvojlůžkový pokoj si beru já a pan Orochimaru." řekne rychle učitelka a mrkne na slizáka. "Ne!" zařve Orochimaru. "Ou... teda chtěl jsem říct... Někdo je přece musí hlídat." vykoktá ze sebe. "Kolik je v tom druhým pokoji postelí?" vykřikne Kiba. "Okolo deseti." řekne s klidem hospodský. "A kam si jako máme lehnout!" vykřine znova. "Třeba si sražte postele." pokrčí rameny hospodský a někam odejde. "Ale je nepřípustné, aby spali dívky s chlapci v posteli!" protestuje učitelka. "Proto tam musím jít s nimi a hlídat je." přimhouří oči Orochimaru. Z posledních sil vylezeme po skřípajících schodech, otevřu jako první dveře do pokoje a málem omdlím. "No Fůůj!" zařvu a rychle zabouchnu dveře. "Co je?" zeptá se Deidara, otevře dveře a v zápětí je hned také zabouchne. "Tak šup šup, prdelky, nemůžem tu stát celou věčnost." popohání nás pan Orochimaru. "Ne! fakt nee." brání se Dei. "Seš snad baba?" zavrčim na něho a strčim ho dovnitř. Pomalu se do toho hnusu všichni nasoukáme a s otevřenýma pusama zíráme na osm větších postelí. "Já jdu spát k paní učitelce." fňukne Deidara a všichni se začnem smát. "Až se ty postele srazí, chci spát uprostřed!" zazubí se Kiba. "Tak to budeme spát vedle sebe." zatlemí se Naruto. "Uf... u kraje to možná taky nebude špatný." změní názor Kiba. "Tak už to sražte, hoši." popohání je Orochimaru. "Já se toho nechci dotýkat!" řve pořád Deidara. "Blondýna a ještě k tomu dilina." ušklíbne se Kaori. Deidara se zle zaksichtí a s odporem se chopí jedné postele.
"Tak já jdu zkontrolovat paní učitelku. Nechte mi tam jedno místečko volné." oznámí Orochimaru a odejde. "Válka!" vykřikne Naty, chopí se jednoho polštáře a mrskne s ním do davu. (po Saiovi XD) "Ty mrcho!" vykřikne Sai, chytne Naty okolo pasu a shodí jí na jednu postel. Na to vetšina popadne polštář nebo peřinu a vypukne velká válka. Kaori popadne polštář a flákne s nim Deidaru po hlavě. "Ou... promiň, zničila jsem ti účes." pronese posměšně. "Počkej Kaori!" vykřikne Dei, když už se Kaori zase napřahuje s polštářem. Ta se zastaví v půli pohybu. "Co je?" Dei se zatváří úplně vážně. "Jak líbá Naruto?" řekne a drkne jí loktem do žeber. "Idiote!" schytá do Dei opět do hlavy.
Kumiko vzala peřinu a skočila s ní po Ten Ten. Zalehla jí a přimáčkla peřinu okolo hlavy. "Tady máš deku ty svině!" zařvala Kumča a začla do ní třískat hlava nehlava."N-Neejiii!" pištěla Ten Ten, ale nikdo jí neslyšel. (nechtěl slyšet xD) Po pěti minutách si Kumiko konečně uvědomila že je taky člověk a pustila ubohou, přidušenou Ten Ten. Ta se vyhrabala z pod peřiny a kupodivu si Kumiky ani nevšimla, ale šla rovnou za Nejim. "TY!" řekla a píchla ho prstem do hrudi. "Ty mi ani nepomůžeš?" Neji se na ni udiveně podíval. "Ale Ten Ten, to je osud!" řekl a flákl polštář po Sasorim. Ten se na něj pohoršeně podíval a šel si sednout do rohu k Itachimu a Gaarovi, kteří se na ostatní dívali jak na malý děcka.
Hara si taky hledala nějakou svoji "oběť", kterou by mohla trochu podusit polštářem, když najednou---tma!xD "Áááá.." řve Hara v záchvatech smíchu a snaží se ze sebe strhnout deku, kterou jí někdo hodil přes hlavu. "Mám tě!" zasměje se dívčí hlas. Hara ztuhne. Tohle není Kumiko ani jiná její kamarádka, že by....? "Ááá, Kato!" zaječí a snaží se ze sebe shodit Katu, která na ní klečí. "Ano, Haruš?" Kata dá peřinu pryč a sladce se na ni usměje. Hara má absolutně zkaženou náladu, odstrčí Katu a jde k Jasmin, která sedí sama na posteli. "tak co, taky se tak úžasně bavíš?" pípne Hara. "Báječně." dá oči v sloup Jasmin. "Teď sem mohla bejt s mamkou na Hawaii a místo toho trčim tady.." pronese kysele Jasmin. "Na Hawaii?" vykulí Hara oči. "Mamka dělá do modelingu a zrovna jela fotit na Hawai. Ty ji neznáš? Kabuto Yakushi! Miss World 2008!" pronesla hrdě Jasmin. Hara se jen vzmohla na obdivný povzdech.
Všichni (až na pár vyjímek) se skvěle baví, když najednou někdo začne škrábat na dveře. "Kůzlátka, kůzlátka. Otevřete vrátka..je tu strýček Orochimaru." ozval se oplizlý hlas za dveřmi. "OmG!! Viděli jste někdy hada, který má na strarosti kůzlátka?!" pošeptala Hara pár lidem. "Hadí doupata jsou až o patro níž!!" zařvala do toho Kumiko. "Jsi zlobivá holka!" málem se rozplakal za dveřmi Orochimaru. "Ale to jen proto, že mě neznáš. Tak abychom se poznali, tak si večer lehnu vedle tebe, ty moje kůzle." zamlaskal Oro-Oro. "Tvůj taťka to tady pěkně rozjíždí." drkla jsem do Jasmin a přitom se dívala na Kumiko, která se snažila vyskočit oknem. "Tak už mě pusťte dovnitř, děti, nebo vás potrestám!!" pohrozil jim prstíčkem Orochimaru, ale to jsme my neviděli. "Trest by byl, kdyby sem přišel!" zabědovala Naty a všichni jí na to kývli. "Jasmínko! Otevři mi ty dveře!" přiostřil Oro-Oro svůj hlas a všichni stočili pohled na Jasmin. "Ehm..jasně tati.." Všichni jsme na ní zůstali nechápavě zírat. Ona mu fakt otevře? .. Jasmin naoko zalomcovala dveřmi. "Nejde to, tati. Zasekly se." Za dveřmi se ozvalo zlostné zasyčení. "Za to může určitě ta blondýna! Chci tu blondýnu!!" "Deidaru ti nedáme!"zařvu a kopnu vztekle do dveří. Dei se na mě nechápavě a zároveň užasle otočí. "Hn?" vyvalí oči Dei.Totálně zrudnu. "Noo, totiž..eh.." "-Ale já chci tu druhou blondýnu!! Tu Kuviko!" skočil do mého inteligentního projevu Orochimaru. "Kumiko blbečku!" nafoukla se uraženě Kumča. "To je fuk, prostě mě pusťte dovnitř. Sem tu chudáček táák opuštěný.." fňukne slizoun. "Navrhuji útěk..." zavelí Hara. "Okééé.." vypískla nadšeně Kaori. Ano, přesně ta Kaori co se ráda líbá se svým bratrem. xD "Ale jak?" ozve se pochybovačně Naty. "No přeci tak!" vyštěkl Naruto a vyskočil oknem. Všichni jsme blbě civěli na okno, kde ještě před chvilkou stál Naruto. "Páni, jak ňákej ninja." vydechla užasle Kaori. "Ehm, Kaori? V pohodě?" zašklebila jsem se na ni. Kaori se na nás jen zazubila a už chtěla něco říct na svou obhajobu, ale ze zdola se ozval Narutův netrpělivý hlas "Kde jste? Hej! Počkat! Vidim žebřík!!" Všichni jsme se seběhli kolem okna a vyhlíželi jsme Naruta, který běžel někam za barák. Po chvíli se nám zjevila jeho blonďatá hlava s žebříkem v rukách. "Hej dobře Naruto!! A prej že blonďáci nejsou inteligentní!" zakřenil se Deidara. "Naruto je vyjímka, my to máme v rodině, chápeš?" šťouchla ho loktem Kaori. "Určitě.." ušklíbl se Dei.
"Tak já dojdu pro správce, milánkové!" povzdechl si Oro-Oro a my už slyšely jen jeho kroky. "Tak dělejte!" křikl Naruto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovelesskaa lovelesskaa | E-mail | Web | 5. července 2008 v 21:38 | Reagovat

super! konečně! haro si nej! a ty taky yuki! xD další!!!! a ještě fotky a hlášky! vím sjem otravná xD

2 Kaori Kaori | E-mail | Web | 7. července 2008 v 0:12 | Reagovat

xD Tak to je krutý!!!  a ste si jistý, že se s nim JEN ráda líbám? XDD //Néééé....// Tyo... představa, jak Naruto vyletí oknem... xDDD *záchvat smíchu* A ta Hawai mě taky zabila xD

A jk tak koukám, tak OL nenapíšeš bez pomoci.... nj budem tě nevštěvovat častěji xD

3 Tamara Tamara | Web | 8. července 2008 v 15:18 | Reagovat

mas sugoooi bloček :D *yaoi yaoi heheh* nechces spriatelit ? *puppy eyes*

4 Sabi Sabi | Web | 8. července 2008 v 16:56 | Reagovat

Yukííí!! zabila si!! ja z toho proste nemožem... stále sa válam od smiechu po zemi.. xDD

5 Tamara Tamara | Web | 8. července 2008 v 18:55 | Reagovat

ja nevem asi chcem diplom (mozes dat naruta) XD... a ty? chces? aj ked nechces spravim ti ho :D co by si nanho chcela?

6 Jurči-cloe-angek Jurči-cloe-angek | Web | 9. července 2008 v 0:14 | Reagovat

aaa fiem ež so motrafnaaaaaaa...ale...KEDY BUDE DALSI DIL???xP

7 Jasmin Jasmin | Web | 14. července 2008 v 21:12 | Reagovat

ja uz sem se lekla ze tomu hnusovi otevru.xDDD...a jinak z modelky nemuzu teda xDDDDDDDDDD

8 Cuketa-chan Cuketa-chan | Web | 12. srpna 2008 v 13:04 | Reagovat

Uuuu Kabuto modelka.??xD Fain...jinak moc hezká povídka xD už jsem jich pár četla.Píšete opravdu dobře ~_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama