Únor 2008

Natali Misora

29. února 2008 v 21:15 | Yuka °_O |  -Postavy -OL-
Jméno: Natali Misora
Věk: 15
Natali Misora:
Naty byla v podstatě první člověk, kterého jsem tu potakala a ujala se mě. Za to sem jí strašně vděčná. Je to moje sousedka v lavici a myslim, že si dost rozumíme. Navíc se nebojí vyjádřit svůj názor (Ani takým typům, jako je Sasuke). Je celkem rázná, ale jakmile je nablízku Sai, vypadá dost plaše a stydlivě...xP

Nové bydliště-Nová škola-Noví lidé

29. února 2008 v 20:29 | Yuka T_T |  -Ordinary Life-
*Crr* Aargh...Nenávidim zvonění budíku. Vystrčim ruku z podpeřiny a zatápu po tom ďábelském stroji. *Křach* "Sakra! To se může stát jenom mě!" Vyskočím z postele a civím na kousky mého bývalého budíku. "Šikovná sestřičko..." Ozve se ode dveří a já mrštím polštářem po svém bratrovi. "Sasuke vypadni!!" S řehotem opustí můj pokoj a jde okupovat koupelnu. Fajn, než on se vyfintí tak mám fůru času. Dnešek nezačal nic moc a to jdu ještě ke všemu dneska do nové školy.chmpff..
"Musíš se tak děsně courat?!"ZAvrčí Sasuke, který jde minimálně tři metry přede mnou. "Neni mi dobře, běž napřed."---idiote--- dodám si pro sebe.
S mým "milým" bráškou si nerozumíme od té doby, co se začal zajímat o holky. Vlastně spíš ony o něj. Je dost pěkný, takže o holky nouzi nemá, proto se z něj stal arogantní namy%

Hara Nakamura

29. února 2008 v 20:28 | Yuka.. |  -Postavy -OL-
Jméno:Hara Nakamura
Věk: 16
Hara Nakamura:
Je to fakt chytrá holka, taky milá a ráda pomůže. Už asi dva roky je "tajně" zamilovaná do Gaary, ale ten je zatím jaksi---jako kus ledu. Furt se někde baví se Sasorim a s Katou Konoe, proto tu slečnu Hara moc v lásce nemá. Byla jedna z prvních lidí, které jsem na této škole poznala a taky mi pomohla potupit Sasukeho. xD Moc děkuji...

Yuka Ayumi

29. února 2008 v 20:21 | Yukaa xP |  -Postavy -OL-
Jméno: Yuka Ayumi Uchiha
Věk: 16
Yuka Ayumi:
Do Banbuu (Bambus- Hara si to vysloveně přála, aby se to město tak jmënovalo xD) jsme se přestěhovali teprve nedávno. Bydlím tady s mým otcem a starším bratrem, kterého z duše nenávidím. Jmenuje se Sasuke a namyšlenějšího člověka ani neznám. Bydlíme zde bez matky. Zemřela chvilku po tom, co jsem se narodila, možná i to mi Sasuke vyčítá. Jsem celkem plachá, ale když už někoho poznám, taky si dokážu zařádit xP Jinak strašně miluju zvířátka, ale Sasuke věčně tvrdí, že je na ně alergický. Samozřejmě že lže, jen aby mě mohl štvát, ale to otci nevysvětlím...

řetězák 2..xP

29. února 2008 v 16:56 | Yukaa..x)) |  Blbiny xD
Každý dostane Ramen a Naruto se rozpláče že mu někdo Ramen šlohl . Ty:
Začnu se strašně smát xDD
Uvidíš Shikamara a Ino jak se líbají. Potom potkáš štastnou Temari že ji Shikamaru požádal o ruku . Vypadá že když by to zjistila hodně by jí to ublížilo. Ty:
umm..Shikamaru je moc líný na to mít dvě baby xDD
Sasuke řekne že se mu líbíš ty , Ino a Sakura. Že vás všechny má fakt strašně rád a nemůže se rozhodnout.
Rozhodni se pro koho chceš, jenom né pro mě. xD
Sakura se tě zeptá kdo se ti líbí z kluků. Co řekneš?
Deidara...narozdíl od tebe mám vkus xDD
Naruto zuří. Zeptáš se ho, co mu je, ale on ti naštvaně řekne, ať ho necháš na pokoji. Na chvíli se zablýskne Kyuubi. Ty:
Uteču a koupím mu ramen. ZAručeně se uklidní xD
Kurenai ti oznámí že si bere Kakashiho
chmpf..gratuluji x// xDD
Gaara je přesvědčenej že Haku je holka a chce si ho vzít
Poradím Hakuovi, aby si stáhl gatě. Myslim že Gaarovo přesvědčení bude tatam xD
Chouji tě miluje . Poprosí tě at si ho vezmeš. Přísahá ti že jestli odmítneš zabije se.
Promiň Chouji, ale já miluju Deidaru. *CHouji se odchází zabít* Ale jestli chceš, můžem zajít na jídlo xDD
Ten-Ten se tě zeptá jestli se ti líbí Neji nebo Lee. A řekne ti že jestli se ti líbí Neji tak se zabije. Opravdu smutně se tváří. A řekne ti že tě Lee miluje.
muheheee....Líbí se mi Neji!!xD
Kankuro tě pozve na Ramen.
Jistě že jduuuu xDD
Kiba ti dá štěně Akamara pokud se mu ukážeš nahá
Ukážu se ti nahá, ale štěně nechci xDD
Kdo má pokračovat
Kdo má náladu xD

...povídka o kravinách xDD ..

25. února 2008 v 17:35 | YUkaaaa |  Moje kecy >_<
Tááákže sem se rozhodla psát takou povídku na pokračování, ve které budou lidi, který mám ráda prostě xDD Jááá vim že to bude kravina... ae proč to nezkusit xDDD

..Gaara-řetězák xDD ..

24. února 2008 v 13:33 | Yuka xP |  Blbiny xD
Co bys udělala kdybys potkala Gaaru?
"Ahoj, kde kupuješ tak kvalitní oční linky?!"
Keby ti Gaara povedal ze ta zabije ako zareagujes?
"Deidaroooo!!!POMOOOC!!" xD
Kdyby tě začal líbat jak bys asi vypadala?
Nejdřív bych vypadala možná trochu vyděšeně, pak bych se nebránila a kdyby tam přišla Hara bo Deidara, zařvala bych :"To ooon!!" xD
Co by si urobila keby si mala s nim bojovat?
Asi bych vzala nohy na ramena a frrr pryč xDD
Kdo by měl pokračovat?
umm....Jurči, Sabi, Kata atd atd xDDD

Ita-Dei - Narozeniny xDD

22. února 2008 v 23:01 | Yuka xP |  Povídky
chmpfff...xDD Hodně silně jsem uvažovala, jestli se k tomuhle dílu vůbec přiznám, nebo jestli napíšu, že ho psal někdo jinej..xDD Tak fajn, psala sem to já xD Nedostatky opět prosím omluvte, protože to bylo psáno při hodinách ve škole xD
---------------------------------------------------
Itachi se vzbudil už brzy ráno. Bylo to ráno jako každé jiné. Rozespale se došoural do koupelny kde si nepřítomně opláchl obličej a vyčistil zuby. Pohlédl na sebe do zrcadla. Všichni ještě spali, tak co teď?! ďábelsky se ušklíbl.
Potichu otevřel dveře Deidarova pokoje. Byl tak krásný když spal, tak nevinný. Itachi se zahleděl na otevřený diář na Deidarově nočním stolku. Dnešní datum bylo zakroužkované. Bylo mu povědomé. Narozeniny! Vždyť on sám má dnes narozeniny! Chmpf. Nikdy je přeci neslavil. Pohlédl na Deidarovo polonahé tělo ležící v rozházených přikrývkách. Nevědomky si olízl ret. CO kdyby je přeci jen dneska nějak oslavil? Potichu se vyplížil z Deidarova pokoje. Když se vrátil zpátky držel v jedné ruce provaz a v druhé nůž.
Opět se usmál, když se podíval na to spící tělo.Tak nevinné. Vzal provaz a přivázal Deidarovi ruce i nohy k postali. Potom si jen sedl an židli, kterou si přisunul a jen čekal, než se Deidara vzbudí.
Deidara se chtěl převalit, ale provazy na jeho zápěstí mu to nedovolily. Začal pomalu otevírat oči. V jeho tváři bylo vidět zmatení. Najednou prduce otevřel oči, když zjistil, že se nemůže pohnout. Ulevilo se mu, když uviděl Itachiho. To ho ale rychle přešlo, když spatřil, že si Itachi v ruce pohrává s nožem. "I-Itachi?! Co to-co to má znamenat?!" ptal se vyděšeně a snažil se vymanit z provazů. Itachi se jen usmál a sykl, když mu bříškem prstu projela čepel nože. Po ruce mu stekl pramínek krve. Olízl ho. Deidara se ho bál... Itachi viděl strach v jeho očích. To se mu líbilo. Naklonil se k němu a hladově ho políbil. Deidara se nejdřív snažil odporovat, ale nemělo to cennu. Itachi se po chvilce odtáhl.
"Sakra proč?!" využil Deidara chvíle kdy mohl mluvit. "A proč ne?!" ušklíbl se Itachi. "Si magor!" zavrčel Deidara. Itachi se zasmál, když si všiml Deidarovo napnutých trenek. "Neni ti trochu těsno?!" smál se. Deidara zrudl. "To není kvůli tobě!" vyštěkl. "A kvůli komu, Deidý?!" rýpl si do něj Itachi roztomilým hláskem. "Něco se mi zdálo." "A smím vědět co?!" "Ne, nesmíš!" odsekl. "Nezapomeň, že tě můžu i zabít." Itachi už nebyl tak milý. při těchto slovech přejížděl po Deidarově nahém břiše nožem. Deidara sykl, když ho nůž lehce škrábl. Itachi si sedl obkročmo na Deidarovo ležící tělo. Ten znecuceně odvrátil hlavu, aby se mu nemusel dívat do očí. Itachi se naklonil a políbil ho na krk. Rukou hladil Deidarovo tělo kam až dosáhl. Deidara zvrátil hlavu a skousl si ret. Nechtěl, aby Itachi viděl, že se mu to líbí. Nevydržel to. Ze rtu mu stekl pramínek krve a on potichu zasténal. Itachi ho chytl za bradu a aby mu viděl do očí. "Tak přecejenom se ti to líbí, viď?!" "Jsi mi odporný Itachi!" Itachi mu zajel rukou pod trenky. Deidara hlasitě zasténal. "Odporný? Nevypadá to tak!" zasmál se a dál Deidaru hladil na intimních partiích. (xDD) Deidara slastně sténal, ale takhle to Itachiho nebavilo. Chtěl ho trochu potrápit. Odtáhl se od něj. "Itachi" zakňučel prosebně Deidara. Ten vzal nůž a začal párat Deidarovo spodní prádlo. Líbal ho na krku. Jemně kousal a pak se přesunul na jeho bříško a pak ještě níž. Líbal jeho klín.... pak najednou přestal. "Itachi..." opět ten prosebný pohled trpícího štěňátka. "Teď tě na chvilku odvážu." odvázal ho. Deidara hned zamířil rukou ke svému, až bolestivému vzrušení. "Ne." zadržel mu Itachi ruku a vrazil mu do ní nůž. "Chci vidět, jak se řežeš." Blonďák na něj vyděšeně pohlédl. "Dělej" vyštěkl Itachi. Deidara se řízl nejdřív na klíční kost. Itachi ho políbil na ránu. Potom se řízl na bok. Opět polibek. Potom se řízl skoro až na podbřišek, Itachi věděl o co mu jde. Dostat jeho rty co nejníž.
Rozhodl se, že ho ještě trošku potrápí. "Znovu tě přivážu!" "Prosím..ne." přivázal ho. Políbil ho na rty. Ten polibek měl ještě kovovou pachuť krve. Přesunul hlavu k jeho klínu a vzal ho celého do úst. Deidara se snažil boky přirazit, ale Itachï ho držel. Deidara vyvrcholil s hlasitým zasténáním. Vyčerpaně ležel na posteli. Itachi ho už definitivně odvázal. V tom si Deidara rychle sedl a k Itachimu úžasu ho políbil. Sedl si mu na klín a nasunul se na něj. Itachi zvrátil hlavu a z úst mu vyšel sten. "Deidara..."
Když padli oba vyčerpáni na postel, tak se Itachi přitulil k Deidarovi. "To byli moje nejhezčí narozeniny." Deidara na něj zmateně pohlédl. "Itachi, ty dnes ale nemáš narozeniny!" "Že ne?! A co to zakroužkované datum v tvém diáři?!!!" "Itachi!!Dnes je osmého! Ne devátého." "Aha...no nevadí..."
xPP THE END!!xDDD

...čas?!nemám..T_T

19. února 2008 v 16:06 | Yukiii T_T |  Moje kecy >_<
Chmpf...Takže holky, asi mě teď dlouho neuvidíte. Mám zase zákaz na comp, páč se musim učit..x(( prostě když sem něco budu dávat, tak když sem ve škole (Jako dneska T_T)
Dneska to zkusim ukecat, páč sem se pilně učila xDD ae nic neslibuju.. °_O

"Miluji tě"- poprvé a naposledy

19. února 2008 v 15:29 | Yuka xP |  Powídky x))
hm hm..vim že to zase okecávám, ale já prostě musim..xD je to krátký a možná trochu moc--> jako telenovela xDD mělo to bejt trochu smutný, ae zase to prostě neni podle mejch představ..xD A navíííc!!xDD psala sem to ve škole..xD Doufám prostě že sem omluvila všechny nedostatky tohohle "veledíla" xD
--------------------------------------------------
"Ne! Nesmíš...nesmíš mě tu nechat!" plakala do jeho hrudi a pravou ruku zarývala do země až jí zbělely klouby. Sttále ještě žil. Jemně se na ní usmál. "Miluji tě, Kato..." Řekl to poprvé, nechtěl těmi slovy jen tak plýtvat. Ztratila by význam. "Gaaro.." zašeptala Kata a políbila ho na chladnoucí rty. "Gaaro...GAARO!!!" zakřičela, ale zlomil se jí hlas....zemřel.
Uslyšela za sebou smích. Ten známý odporný arogantní smích. Neohlédla se. Znala ho moc dobře. "Ty hnusnej bastarde!!" zařvala v slzách a nenápadně sáhla po shurikenech. Prudce se otočila a hodila je po Sasukem. Ten je jediným pohybem ruky chytil mezi prsty. Škodolibě se usmál. "Když si mi utekla s tímhle" řekl zhnuseně a lehce kopl do Gaarova těla." myslel jsem, že tě aspoň naučí bojovat. Ale jak vidím, měli jste na práci lepší práci, než je trénink, viď?!" při těchto slovech vytáhl svou katanu a mířil s ní na její břicho, které si celou tu dobi křečovitě svírala. "N-ne, to nesmíš!!" vyděšeně šeptala v slzách. "Najednou ti záleží na tvém životě?!" řekl posměšně. "Myslel jsem, že bez něj--" kývl hlavou ke Gaarovi "--nechceš žít." Kata sklopila zrak. "Moc dobře víš proč, Sasuke." procedila skrz zuby. "Jo táák. Kvůli tomuhle!" řekl a přiblížil katanu ještě blíž k jejímu břichu, které si stále nervózně objímala. "Promiň lásko." ušklíbl se. "Pochop mě. Nemůžu nechat žít něco z toho démona!" Kata věděla čeho je on schopný. Z lásky a pomsty. Ale Sasuke neví, co to je doopravdy milovat. Kdyby věděl, nechal by Gaaru žít a přál by jí štěstí. Nebyla to tedy láska, ale jenom hrdost.
Rychle popadla svůj kunaj a rozběhla se proti němu i přes to, že měl napřaženou katanu. Katana jí projela břichem tak snadno. Ještě jeden krok a byla až u něj. Vzhlédla k němu a usmála se. "Zbytečně jsi tenhle svět připravil o čtyři lidské životy." šeptala a z koutku úst jí stekl pramínek krve. "Čtyři?! jak tak počítám, tak jsou to jen---" Kata mu zarazila kunaj do srdce. Sasuke bolestně zasténal k tmavé obloze.Teď, už to byli čtyři životy, usmála se Kata pro sebe.
Kata se s bolestnými vzlyky připlazila ke Gaarovu tělu. Ještě s katanou v břiše. Přitulila se k jeho mrtvému chladnému tělu. "Teď..jsme konečně spolu. Jako rodina..."

Zero boys-loveless

19. února 2008 v 8:55 | Yuka ♥_♥ |  Widea...x)
aaarghh..nádherné video..x))

...Malí Valentýnci...xD

14. února 2008 v 18:07 | Yuka xP |  Moje kecy >_<
Chmpf. na to jak nenávidim Valentýna byl dnešek celkem veselej..xDD Můj milovaný králíček Bertík si nedávno užil s jednou slečnou Fufinkou a dneska se jim narodili malinkatýý miminka!!xDD Takže malí Valentýnci xDD

---Valentýn---

12. února 2008 v 22:12 | Yukiii T_T |  Moje kecy >_<
Celý článek XD

SASOxDEI xDD

12. února 2008 v 22:05 | Yuka |  Obrázky...°_O
♥♥chmmmpf ♥♥ xDD

FUNNY!!!xDD

11. února 2008 v 20:43 | Yukiii xPP |  Widea...x)
Ahhh....vydržte to!!Ten Orohimaru stojí za to!!xD
Umm...xDDD

...Itachi, Itachi..xD

11. února 2008 v 20:33 | Yuka °_O |  Widea...x)
Takže. Jak je na tomto videu vidět, Itachi měl OPRAVDU pádný důvod vyvraždit svůj klan..xD
---------------------------------
Itachi a autoo..xDD nemůžu xD

Děkuju, děkuju, DĚKUJU!!xD

4. února 2008 v 22:36 | Yuka xP |  Moje kecy >_<
Pani Saiowáá xPP Ňufííno moe x)) Děkuju ti za ten DESIGN!!xD (již druhý) xDD
Páč to, co sem taji zase stwořila já bylo děs a hrůůza xDD Prostě sem došla k záwěru, že ty si děsně kreatiwní twor..xPP

Diplom xPP

4. února 2008 v 22:31 | Yuka T_T |  Od wáás...
Pani Saiowá-Jurči-Cloe-Angel (Kua to je dlouhé xDD)
Moc ti děkujuuu ňufe moe..xPP je to krásný, dokonalý---achhh <33 xDD je to upe Deidarowský!!!xD
Thanx x))

...Chmpf...

1. února 2008 v 23:00 | Yuka T_T |  Blbiny xD
ááá...
se na tohle můžu už wážně wys**t!! T_T Zase sem zničila design od Hary a udělala sem z toho--TOHLETO!!---> ani nwm jak to nazwat... že to tu wypadá jak ňákej hippies blog?! x//
hmpf....
Prostě den BLBÉÉÉC!!! x//